/Files/images/IMG_3032.JPG

Історія КНВК

Перший імпульс вальдорфської педагогіки у Кривому Розі з'явився у 1992 році, коли декілька вчителів загальноосвітніх шкіл почали навчатися на міжнародному семінарі у Дніпропетровську.

У 1994 році був відкритий перший клас на базі 108-ї школи.

КНВК "Загальноосвітня Вальдорфська школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" був створений рішенням V сесії XXIV скликання Криворізької міської ради 18 грудня 2002 року і об'єднує в собі 2 групи дитячого садка та 11 класів.

Принцип діяльності: реалізація основних завдань вальдорфської педагогіки, яка базується на вивченні законів фізичного і духовного розвитку дитини, враховуючи специфіку культурних та соціальних умов України.

Крім обов'язкових предметів, учні займаються живописом, грою на флейті, ремеслом, рукоділлям, малюванням форм, риторикою, англійською та німецькою мовами, евритмією, вивчають старі професії, краєзнавство.

З березня 2017 року навчальний комплекс приймає участь у Всеукраїнському експерименті "Формування життєвої компетентності учнів Вальдорфської школи у контексті концепції нової освіти в Україні".

/Files/images/IMG_3030.JPG


/Files/images/IMG_3029.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 859

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.