Запровадження Міністерства освіти і науки суттєвих змін щодо умов навчання у закладах вищої освіти

Інформація щодо проведення ДПА детальніше


Інформація щодо ЗНО-2020

Нормативні документи щодо проведення ЗНО 2020

1. Предмети ЗНО

ЗНО у 2020 році буде проведено з 11 навчальних предметів:українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

2. Терміни реєстрації для участі в ЗНО

Реєстрація триватимез 3 лютого до 24 березня 2020 року.
Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 17 березня 2020 року.

Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2020 року.

3. Можлива кількість тестувань для учасників

Кожен зареєстрованийучасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

4. Календар ЗНО

Математика – 21 травня.

Української мова і література – 26 травня.

Іспанська, німецька, французька мови – 1 червня.

Англійська мова — 2 червня.

Фізика – 28 травня.

Історія України – 4 червня.

Біологія – 9 червня.

Географія – 11 червня.

Хімія – 15 червня.

5. Сертифікаційні роботи

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженимнаказомМіністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти»(ці ж програми були чинними під час розроблення тестових завдань 2018 року).

6. Особливості ЗНО з іноземної мови

У 2020 році випускники закладів загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат ЗНО з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за ДПА, і вивчають цю мову на стандартному або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня.Випускники, які вивчають іноземну мовуна профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного й профільного рівнів.

7. ЗНО та ДПА

Результати ЗНО з трьох навчальних предметів зараховуються як результати ДПА для випускників старшої школи закладів загальної середньої освіти 2020 року:

– українська мова і література(українська мова);

– математика або історія України(період ХХ - початок ХХІ століття);

– один предмет із переліку(історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, іспанська, німецька або французька мови)за вибором учасника.

Учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти,обов’язково проходитимуть ДПА у формі ЗНО з двох предметів:з української мови іматематики або історіїУкраїни (період ХХ – початок ХХІ століття) (за вибором учня).

8. Мова тестів

За запитом учасників завдання сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики та хімії буде перекладено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською й угорською мовами.

9. Запрошення-перепустки

До 30 квітня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінокзапрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

10. Терміни оголошення результатів ЗНО

Результати ЗНО з математики, фізики буде оголошенодо 12 червня, з української мови та літератури, іноземних мов, історії України – до 20 червня, з біології, географії, хімії –до 24 червня.

11. Інклюзивний компонент

У 2020 році особи з порушеннями зору матимуть можливість пройти ЗНО з української мови і літератури, математики, історії України та біології (сертифікаційні роботи будуть надруковані рельєфно-крапковим шрифтом Брайля).

Крім цього, 2020 року пройде апробація технології проведення ЗНО для осіб із глибокими порушеннями зору, яка передбачає використання комп’ютерної техніки та спеціальних програмних засобів для сліпих і слабозорих людей. Апробація відбудеться під час додаткової сесії ЗНО з української мови і літератури, математики, історії України та біології.

Кiлькiсть переглядiв: 321

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.