Шановні батьки майбутніх першокласників!

Згідно Наказу КНВК «Загальноосвітня Вальдорфська школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» від 05.04.2021 №30 "Про порядок прийому документів та зарахування дітей до 1-го класу в 2021/2022 навчальному році"

Запишіться на прийом до директора та надайте всі необхідні документи для зарахування до КНВК

Наказ від 05.04.2021 №30 "Про порядок прийому документів та зарахування дітей до 1-го класу в 2021/2022 навчальному році"


Зверніть увагу на графік особистого прийому громадян адміністрацією Вальдорфської школи

/Files/images/h/графік.jpg


Електронна реєстрація до 1 класу

Інструкція щодо електронної реєстрації до 1 класу

Інструкція щодо електронної реєстрації до 1 класуПерелік документів для зарахування дитини до школи

- заява батьків (одного з батьків);
- копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
- оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о.
- оригінал або копія документа про попередньо здобуту освіту при зарахуванні до 1 першого класу не подається.


Згідно рішення Довгинцівської в місті ради від 21.11.2018 № 403 «Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти» за КНВК "Загальноосвітня Вальдорфська школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навальний заклад (дитячий садок)" територія обслуговування не закріплена.

Рішення Довгинцівської в місті ради від 21.11.2018 № 403

Для підтвердження інформації про місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу загальної середньої освіти рекомендуємо використовувати перелік документів, визначений пунктом 8.

Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684 (далі - Порядок ведення обліку), що урегульовує питання ведення відповідного реєстру дітей, у тому числі шляхом внесення до нього даних за письмовою заявою батьків (одного з батьків) дитини чи її законних представників.
При цьому, для підтвердження інформації про місце проживання дитини має бути надано один з таких документів (за вибором особи, яка подає заяву):
- паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні) одного з батьків дитини чи законних представників;
- довідку про реєстрацію місця проживання особи (дитини або одного з її батьків чи законних представників) за формою згідно з додатком 13 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207
- довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи за формою згідно з додатком до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509 “Про облік внутрішньо переміщених осіб”;
- документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу житла тощо);
- рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання;
- документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму/піднайму/оренди тощо), укладений між фізичними особами (що для цілей цього Порядку підтверджує місце проживання за умови його реєстрації відповідно до статті 158 Житлового кодексу Української РСР або нотаріального посвідчення відповідно до законодавства) чи між юридичною і фізичною особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку;
- довідку про проходження служби у військовій частині (за формою згідно з додатком 10 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207);
- акт обстеження умов проживання (за формою згідно з додатком 9 до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866 “Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини”);
- інший офіційний документ, що містить інформацію про місце проживання дитини та/або одного з її батьків чи законних представників.

Прогнозована кількість учнів першого класу на 2021-2022 н.р.
Клас Кількість учнів Мова навчання
1 28 Українська

Першочергово до закладу зараховуються

  1. діти, які відвідують дитячий садок КНВК;
  2. брати/сестри учнів закладу;
  3. діти працівників закладу.

Наказ МОН України №367 від 16.04.2019 Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів

Як першокласників будуть зараховувати в школи?

Міністерством освіти затверджено порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.
Документ визначає механізми зарахування дітей до шкіл для отримання початкової, базової або профільного середньої освіти, а також переведення учнів з одного навчального закладу до іншого або їх відрахування зі шкіл.
Затверджений порядок визначає, що заява про зарахування дитини до першого класу навчального закладу, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця дитина, має подаватися до 31 травня.
Протягом 01-15 червня заяви про зарахування дітей не приймаються, що не виключає права батьків подавати заяви після 15 червня на вільні місця.
Присутність дитини при подачі заяви або його зарахування не є обов'язковим і не може вимагатися працівниками навчального закладу або бути умовою його зарахування.
Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв не перевищує загальну кількість місць в перших класах, не пізніше 1 червня видається наказ про зарахування всіх дітей.
Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв перевищує загальну кількість місць в перших класах, зарахування дітей відбувається за такими правилами:
до 01 червня включно зараховуються всі діти, місце проживання яких на території обслуговування навчального закладу підтверджено, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами і/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі, або дітьми працівників цього навчального закладу, або випускниками дошкільного підрозділу цього навчального закладу;
до 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу, за результатами жеребкування;
до 15 червня включно зараховуються на вільні місця і за умови утворення окремого (окремих) класу (класів) також і ті діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу, але хочуть здобувати освіту за освітньою програмою, яка використовується навчальним закладом. У разі, якщо кількість поданих заяв перевищує загальну кількість місць в такому класі (класах), зарахування дітей відбувається за результатами жеребкування.
Передбачається, що жеребкування буде проводитися в період з 5 по 10 червня. Жеребкування проводиться у разі добровільного присутності батьків дітей, які претендують на вільні місця, на основі випадкового вибору, прозорості та відкритості. Під час жеребкування мають право бути присутніми представники засобів масової інформації та громадських об'єднань.
Жеребкування проводиться за допомогою барабана, скриньки або іншого пристрою, який повинен бути виготовлений з прозорого матеріалу.
З метою зарахування всіх дітей керівники шкіл повинні вживати заходів щодо раціонального використання наявних у навчальному закладі приміщень або ініціювати перед органом, у сфері управління якого перебуває заклад відкриття додаткового класу, внесення необхідних змін в організацію освітнього процесу та вивільнення приміщень, які використовуються не за призначенням.
У разі, якщо після вживання вичерпних заходів кількість дітей, які мають право на першочергове зарахування, перевищує здатність навчального закладу, орган, в сфері управління якого перебуває навчальний заклад, невідкладно повинен запропонувати батькам таких дітей перелік навчальних закладів на вибір, максимально доступних і наближених до місця їх проживання, а також сприяти зарахуванню дітей в обрані їх батьками навчальні заклади.
Документом також визначено механізми зарахування школярів в гімназії і ліцеї.
Дія документа не поширюється на установи спеціалізованої освіти художнього, спортивного, військового або наукового напрямку, спеціальні заклади загальної середньої освіти та установи професійного, спеціального предвисшего і вищої освіти.
Кiлькiсть переглядiв: 1050

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.